ConvertXtoDVD

19. února 2009 v 19:00 | veronikkka |  Programy/k filmům/AVI do DVD
Ahojky :-), rozhodla jsem se, že vám (většině, která nejspíš moc neví, o co jde) pomůžu s malým problémém: Jak dostat film z PC na DVD tak, aby se vám dal spustit v jakémkoli DVD přehrávači, a nemuset se na všechny stažené filmy koukat jen v PC, páč to je tak trochu nuda..
1.

Takže nejdřív si odsud stáhněte tenhle program: http://rapidshare.com/files/100896818/vsoConvertXtoDVD3007.rar Je to plná verze a je tam i serial, patch nebo něco takového. A bez toho to nepůjde.. Takže až to stáhnete pořádně se do toho balíčku podívejte a když tam bude serial, tak ho prostě zadejte do okénka, které vám vyjede, když program zapnete (asi nejdřv budete muset kliknout na nějaký tlačítko, jako Vložit klíč nebo tak něco). A když máte v balíčku Patch, tak byste tam měli mít návod. Přesto, kdybyste si nevěděli rady, napište, já ráda pomůžu ;-). Tak, 1. část snad máme za sebou :-)
2.

Předpokládám, že program už máte nainstalovaný, takže se rovnou pustím do návodu. Klikněte na Soubor a Přidat video soubor.
3.

Potom se vám objeví okno s adresáři - vyberte film, který chcete převěst. Já např. Gia.. Když jste vybrali klikněte na Otevřít.
4.

Když chcete převádět film s titulkama musíte zkontrolovat, jestle se titulky vložili (program bere jen titulky s příponou .srt)!!
Takže klikněte na + a najděte si řádek titulky. Pokud je vedle nich napsaný v závorce (1 stream) je to ok a můžete kliknout na Převod.
5.

Pokud jste všechno udělali správně mělo by se vám objevit toto okno. Převod trvá něco přes hodinu..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama